Nash Middle School students have been named to the fourth quarter honor roll.

Those students include:

Fifth grade

Straight A’s

Aryan Blaylock, Reece Boudreau, Isabella Bruno, Mason Bushue, Natalie Dundas, Delia Gigl, Lacey Kasper, Layla Koch, Charles Kramer, Carson Meister, Kaden Neveu, Owen Palmateer, Hunter Perzee, Ella Ponton, Lia Prairie, Katelyn Roberts, Andrew Rohlwing, Abigail Ryan, Abigail Ryan, Brenna Spooner, Mallory Stewart, Payton Temple, Jake Thompson, Conner Unger, Madison Webb.

High Honors

Jace Adams, Gracyn Allen, Callie Dietrich, Braeden Duval, Peyton Epley, Dreya Griffith, Dreya Griffith, Jackson Kelley, Keala McCormick, Derek Meier, Lilah Meredith, Mayson Mitchell, Korbyn Nordmeyer, Adelena Pinto, Zachary Pooley, Brooklyn Ryan, Madison Scouten, Bo Wilken.

Honors

James Eppenstein, Jr., Julian Gonzalez, Mia Koch-Perzee, Payton Lamie, Macy Meyer, Maya Meyer, Chloee Moyer, Gabriel Mumper, Ashton Reiniche, Katelyn Schultz, Owen Torres, Mariah Vinardi, Travis Williams, Maeva Winge.

Sixth grade

Straight A’s

Gavin Antons, Charli Beherns, Riley Behrends, Grace Cantway, Conner Dionne, Dylan Doris, Payton Elliot, Addison Faulkner, Lilly Gray, Madyson Jarvis, Ian Kent, Emma Koch, Anna Lemenager, Emery Marion, Ayden Meyer, Dante Mumper, Brody O’Connor, Brady Perzee, Johnathan Randles, Brady Shule, Libby Smith, Keagan Taylor, Mya Tholen, Lexi Willms.

High Honors

Allyson Able, Emilee Bernard, Grant Brault, Evan Cox, Keira Donnelly, Gwendalynn Fecht, Danielle Heimberger, Faith Joslin, Braden Kempen, Hannah LeClair, Eriannah Martinez, Aiden McDivitt, Isabela Ortega, Rayven Perkins, Madison Price, Alexis Schultz, Ethan Troli, Marleigh Tryban, Noah Vining, Alexa White, Andie Zeedyk.

Honors

Garrison Bailey, Kaitlyn Balthazor, John Bostic, Hannah Crouse, Jackson Davis, Bryce Hensler, Giona Panozzo, Chloe Peters, Ella Troli.

Seventh Grade

Straight A’s

Blair Bottorff, Gabriel Hoogstraat, Sydney Jemar, Madison Langley, Alyson Massey, Samantha Perzee, Alivia Porter, Audra Prairie, Amelia Regnier, Gracie Schroeder, Madison Smith, Lilian Unger, Anna Winkel.

High Honors

Dallas Behrends, Connor Hasbargen, Clayton Hemp, Carter Kelley, Benjamin Kuipers, Gianni Panozzo, Aislyn Rohlwing, Tyler Shoven, Owen Wilder.

Honors

Alaina Clyden, Alexis Hall, Illiana Jeras, Bryant Lamie, Collin Lowery, Myah Martinez, Brock Painter, Macray Price, Joseph Thompsen, Hailey Vaughn.

Eighth grade

Straight A’s

Sydney Anderson, Blaike Archer, Emilie Baker, Harmony Boudreau, Kyle Gifford, Lucas Gifford, Allison Girard, Emily Gutierrez, Emma McGill, Tatum Parks, Jackson Regnier, Sydney Rohlwing, Addison Sherrill, Jasmine Stewart.

High Honors

Brenna Able, Dominick Bruno, Karmen Cody, Kayden Cody, Kendra Cody, John Fatka, Camden Gerdes, Avry Gray, Tyler Grob, Brenna Hanson, Isabelle Hemp, Miabella Jensen, Adyson Martin, Xavier McCorkle, Eden Meier, Alexa Osterhoff, Christopher Papineau, Jr., Charisma Rasmussen, Lexi Salazar, Izzy Stoops, Ethan Trout, Janessia Villagomez.

Honors

Ethyn Bailey, Connor Bernard, Peyton Chandler, Macy Crabtree, Brooke Duncan, Halie Eldridge, Ethan Faulkner, Chase Fieleke, Christian Gigl, Marley Green, Reece Jarvis, Carlie Malmer, Gavin McKee, Tyson Orosco, Seth Rubo, Austin Schoon, Quinn Smith, Keith Sullivan, Addison White.